ДО ВИБОРІВ У ВІННИЦІ З’ЯВИТЬСЯ НОВА ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

Сьогодні у Вінниці народний депутат України Олег Мусій проанонсував створення нової політичної партії. За його словами, з’явиться вона напередодні жовтневих виборів цього року.

– Нова політична сила виникне на базі громадського руху "Народний контроль", — зазначив нардеп. — Це буде партія нового зразка, що буде побудована на широкому громадському русі. Тут буде діяти об’єднання громадських організацій. Це один з механізмів отримання влади. А далі — робота на громаду.

Партію започатковують народні депутати Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Богдан Матківський. Усі належать до фракції "Блок Петра Порошенка".

– Є ще п’ять народних депутатів, які хочуть долучитись, — продовжує Олег Мусій. — Думаю, згодом, депутатів буде більше. Ми задекларували те, що нам цікаво. Якщо ніхто не допомагає людям, то хоча б ми допоможемо. Адже після Революції Гідності не вдалося заснувати після-Майданівської політичної сили, щоб до неї увійшли майданівці, громадськість, учасники АТО. Взагалі, люди, яким небайдужа доля України. Словом, усі, хто боровся за зміни, але їх не дочекався.

Як повідомляє Олег Мусій, це довгостроковий політичний проект.

http://antikor.com.ua/articles/45788-do_viboriv_u_vinnitsi_zjavitjsja_nova_politichna_partija

ТОП новости

Вход

Меню пользователя