В Україні військові аеродроми адаптують до стандартів НАТО

В Україні військові аеродроми адаптують до стандартів НАТО
У Повітряних силах завершується розробка нормативно-правової бази щодо адаптації мережі військових аеродромів Об этом сообщает meatportal.in.ua со ссылкой на СМИ.


В Україні розробляється нормативно-правова документація, що дозволить облаштувати мережу військових аеродромів, вертодромів та злітно-посадкові майданчики до стандартів НАТО.


Про це повідомляє пресслужба Міноборони.


«У Повітряних силах спільно з управлінням регулювання діяльності державної авіації України завершується розробка нормативно-правової бази щодо адаптації мережі військових аеродромів до стандартів Альянсу», — йдеться в повідомленні.


Як зазначається, вже напрацьовано низку змін до Правил визначення придатності до експлуатації аеродромів і злітно-посадкових майданчиків державіації України.


За словами начальника інженерно-аеродромної служби тилу логістики командування ПС ЗСУ Віталія Застави, зміни розроблені на підставі узагальненої міжнародної практики сертифікації аеродромів і положень чинного Повітряного кодексу України.


Крім того, в документі враховано результати досліджень із забезпечення безпеки польотів повітряних суден, а також нормативні документи, стандарти і практики Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) та Організації Північноатлантичного договору.


За інформацією пресслужби, правила містять вимоги щодо облаштування аеродромів і вертодромів, а також злітно-посадкових майданчиків із метою забезпечення безпеки польотів за визначених експлуатаційних мінімумів. В інженерно-аеродромній службі тилу логістики очікують, що новий документ вступить у дію ще до кінця року. Крім того, паралельно опрацьовуються й зміни до Інструкції з експлуатації аеродромів. У комплексі це дасть Повітряним Силам змогу розпочати процес поступової адаптації аеродромної мережі до стандартів НАТО, наголошують в пресслужбі.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/incidents/v-ukrajini-viyskovi-aerodromi-adaptuyut-do-standartiv-nato-629560.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя