У Франції проведуть перевірку спецслужб після нападу на поліцейських

<p>Жертвами нещодавнього нападу в управлінні поліції Парижа стали четверо людей Об этом сообщает <a href=pressorg24.in.ua со ссылкой на СМИ.

— У Франції проведуть перевірку спецслужб після нападу на поліцейських">

Жертвами нещодавнього нападу в управлінні поліції Парижа стали четверо людей

В першу чергу буде перевірено підрозділ, в якому працював нападник


В спецслужбах Франції буде організована ретельна перевірка після загибелі чотирьох поліцейських в результаті нападу на дільницю в Парижі.


Про це заявив прем’єрміністр Франції Едуар Філіп, повідомляє газета JDD.


В першу чергу буде перевірено підрозділ, в якому працював нападник. Після цього будуть перевірені також інші спецслужби й відділи по боротьбі з тероризмом.


Філіп наголосив, що для розвідки виявлення внутрішніх загроз є одним з головних завдань, і всі тривожні сигнали повинні бути відпрацьовані.


Нагадаємо, чоловік, який здійснив напад в управлінні поліції Парижа, внаслідок чого загинули четверо людей, був прихильником радикальної форми ісламу.


Як відомо, спочатку зловмисник напав у своїй робочій кімнаті на поліцейського, який перебував там. Вийшовши з цього приміщення в коридор, він вдарив ножем другу жертву. Третя людина загинула на сходах. Жінку нападник убив в одному з внутрішніх дворів префектури.


Напад на поліцейський відділ у Парижі розслідують як убивство, а не теракт.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/u-franciji-provedut-perevirku-specsluzhb-pislya-napadu-na-policeyskih-630595.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя